تبلیغات
My Note! - همه چی درباره syndicate

یاد خر پلیس به خیر!! با خر دمپایی!!

همه چی درباره syndicate

نویسنده :saeed eskandari
تاریخ:پنجشنبه 5 بهمن 1391-12:25 ق.ظ

همه چی درباره syndicateدر سال ۱۹۹۳ اولین نسخه از سری بازی های Syndicate توسط پیتر مولینیو (Peter Molyneux) خلق شد که به بازی موفقی نیز تبدیل شد. با گذشت نزدیک به ۱۹ سال از عرضه آن بازی، کمپانی EA و استودیوی Starbreeze دنباله این بازی را راهی بازار کردند. اگر از جمله کسانی هستید که نسخه اول را بازی کرده اید، پس این بازسازی مجدد از سری Syndicate برای شما جذاب خواهد بود. کنترل ذهن انسان و استفاده از آن برای محقق کردن اهداف خود، موضوعی است که تا کنون به دفعات به آن پرداخته شده است. در دست داشتن ذهن انسان ها به این معنا است که می توان تفکرها را کنترل کرد و انسان ها را وادار به کاری کرد که می خواهید آن را انجام دهید. در بازی Syndicate بار دیگر با این موضوع روبرو می شوید و دنیایی را مشاهده می کنید که تفکرات انسان می تواند به راحتی دستخوش تغییر شود.

[تصویر:  Syndicate.jpg]
داستان
داستان بازی در سال ۲۰۶۹ رخ می دهد. دنیا زمانه ای را پیش روی خودش دارد که در آن ***** ها توانایی کنترل مردم خود را ندارند. جهان یک حاکم پشت پرده به نام کمپانی Eurocorp Mega-Corporation دارد و آن ها هستند که ذهن انسان ها را تحت کنترل خود درآورده اند. این کمپانی با ساخت چیپ هایی به نامDART توانایی کنترل ذهن انسان ها و ایجاد تغییر در آن را بدست آورده است. این کمپانی روز به روز چیپ هایش را در دنیا به فروش می رساند و انسان ها بیشتری را تحت کنترل خودش درمی آورد. در این بازی در نقش آخرین فردی قرار می گیرید که به عنوان یکی از کسانی که آخرین مدل از چیپ DART 6 را تست می کند، قرار می گیرید. او مایلز کیلو (Miles Kilo) نام دارد که قرار است این چیپ را آزمایش کند.
کیلو به عنوان اولین مأموریتش به لس آنجلس می رود تا چیپ فردی به نام گری چنگ (Gary Chang) که یک محقق برجسته است بدست بیاورد. چنگ یکی از خالقان DART 6 بوده که حالا باید از مسیر Eurocorp کنار برود، اما در هنگام انجام این مأموریت اتفاقات زیادی رخ می دهند که حقایق زیادی را برای کیلو آشکار می کنند. داستان بازی در مقایسه با سایر اول-شخص های موجود خوب است و با راز و رمزهای فراوانی همراه است که بازیکنان را به ادامه بازی تشویق می کند. روند داستان هیجان انگیز و قابل قبول است و همین مسئله باعث شده تا با بازی خوبی از نظر داستان مواجه باشید. بد نیست به این موضوع نیز اشاره کنیم که داستان بازی توسط آقای ریچارد مورگان (Richard Morgan) نوشته شده که در زمینه داستان نویسی تجربه بالایی دارد. او نویسنده داستان Crysis 2 است و کتاب های مختلفی مانند ،Market Forces Black Man و Black Widow را نوشته است.


[تصویر:  syndicate-pc.jpg]

گرافیک
استودیوی بازیسازی Strabreeze همانند بازی های قبلی اش، Syndicate را نیز با موتور بازیسازی خودش ساخته است. گرافیک بازی در سطح خوبی قرار دارد و تکنیک های خاص استودیوی Strabreeze در آن قابل مشاهده هستند. از جمله این قسمت ها می توان به نورپردازی بازی اشاره کرد. نورپردازی بازی واقعاً خوب است و می تواند شما را تحت تأثیر قرار دهد، اما متأسفانه در بیشتر مکان ها، استفاده اغراق آمیز و بی منطق از نورها باعث ایجاد سردرد و چشم درد می شود و اگر به این مسئله حساس باشید، از ادامه بازی صرف نظر خواهید کرد. کیفیت بافت ها در سطح خوبی قرار ندارد. از طرف دیگر، طراحی شخصیت های بازی نیز چندان خوب صورت نگرفته است.
البته این موضوع روی شخصیت های اصلی بیشتر به چشم می آید. جزئیات صورت آن ها در سطح عالی ای نیست و چندان احساسی هم در طراحی آن ها دیده نمی شود. البته طراحی لباس ها و شبیه سازی حرکت پارچه بسیار خوب صورت گرفته است. در کنار طراحی نسبتاً خوب شخصیت های اصلی، طراحی دشمنان در سطح خوبی قرار ندارد و چندان چنگی به دل نمی زند. جلوه های ویژه و افکت های مختلفی که در بازی مشاهده می کنید که خوب طراحی شده اند و باعث هیجان انگیزتر شدن صحنه ها و قسمت های سینمایی بازی شده اند. Starbreeze خلاقیت زیادی در طراحی اسلحه های بازی به خرج داده و به خوبی سلاح های مدرن آینده را به مخاطبان نشان می دهد. طراحی مراحل و تنوع آن ها نیز واقعاً خوب و جالب توجه است و نظر شما را به خودش جلب می کند.
موسیقی/صداگذاری
موسیقی های بازی توسط آقای یوهان آلتوف (Johan Althoff) ساخته شده اند و فضای بسیار خوبی را در بازی به وجود آورده اند. موسیقی ها هیجان خوبی به بازی منتقل کرده اند و از این رو صحنه های اکشن بازی بسیار خوب به نظر می رسند. افکت های صوتی مختلف مانند صدای سلاح ها بسیار خوب در بازی قرار گرفته اند. برای صداگذاری روی شخصیت های بازی نیز از افراد حرفه ای استفاده شده که در این زمینه تجربه بالایی داشته اند. برای شخصیت لیلی درا (Lily Draw) از صدای روزاریو داسون (Rosario Dawson) که تا کنون در فیلم های مختلفی حضور پیدا کرده و برای شخصیت جک دنام (Jack Denham) از صدای برایان کاکس (Brian Cox) که در سری بازی های Killzone و فیلم های مختلف حضور داشته، استفاده شده است. همچنین آقای مایکل وینکات (Michael Wincott) که صدای او را در بازی هایی مانند Halo 2 و The Darkness II شنیده اید نیز بجای شخصیت جولز مریت (Jules Merit) در بازی صحبت کرده است.
گیم پلی
بازی Syndicate یک تجربه خوب در سبک اکشن اول-شخص را به شما منتقل می کند. در این بازی با عنوانی که تنها تیراندازی است، مواجه نخواهید شد. روند بازی کاملاً بر پایه هک کردن چیپ های DART استوار شده است. می توانید چیپ های سربازان را هک کنید و کاری کنید که آن ها به خودشان و سایر دشمنان تیراندازی کنند. می توانید چیپ های مختلف را هک کنید تا بتوانید به خواسته خود دست پیدا کنید. در این بازی واقعاً انسان ها به سلاحی تبدیل می شوند که می توانند از بمب های هسته ای نیز خطرناک تر باشند. تیراندازی با سلاح های مختلف نیز از دیگر قسمت های هیجان انگیز و جالب توجه به حساب می آید.
شخصیت اصلی بازی می تواند به شکل های مختلف با سلاح هایی که در دست دارد، تیراندازی کند. این موضوع برای اکثر سلاح ها در بازی طراحی شده و به همین دلیل همیشه با انیمیشن های جالبی در هنگان تیراندازی مواجه خواهید شد. در کنار این قسمت ها، صحنه های کوتاهی از مبارزه های تن به تن و قسمت های سینمایی خوبی نیز در بازی قرار گرفته اند. گیم پلی بازی بسیار خوب طراحی شده و تا حدود زیادی سعی شده که در آن نوآوری صورت بگیرد تا از المان های کلیشه ای این سبک از بازی ها کم شود. در طول بازی می توانید چیپ های انسان های مختلف را بدست بیاورید. با استفاده از این چیپ ها می توانید قدرت های شخصیت اصلی بازی را ارتقا دهید. در کنار قسمت تک نفره بازی، با قسمت Co-op نیز روبرو می شوید. این قسمت یکی از بخش های خوب بازی است که باید حتماً آن را تجربه کنید. این قسمت داستان خاص خودش را دارد که بازیکنان می توانند آن را به صورت چهار نفره بازی کنید.

[تصویر:  945060_20111014_640screen004.jpg]
نتیجه گیری
Syndicate از جمله بازی هایی است که بخصوص در قسمت گیم پلی حرف های زیادی برای گفتن دارد و بازیکنان را با المان های جدید و هیجان انگیزی روبرو می کند. البته گرافیک و معدود المان هایی از بخش صداگذاری بازی که خوب از کار درنیامده اند، باعث شده تا این بازی به یک عنوان عالی تبدیل نشود. Syndicate یک بازی قابل قبول در سبک اول-شخص است که تجربه آن خالی از لطف نیست.
=====================================================================
Syndicate system requirements (minimum)

CPU: 2.3 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo, AMD Phenom X2 or better
RAM: 1GB of system memory
Graphics: DirectX 9 compatible card with 256 MB RAM. Nvidia 8800 GT, AMD Radeon 3850 or better.
Operating system: Windows XP SP2
DirectX compatible audio card
6.5 GB of hard disk space
.................................................. ............................................

Syndicate system requirements (recommended)

CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4 or better
RAM: 2GB
Graphics: DirectX 10 card with 512 MB or 1GB of video memory, Nvidia GTX 460 Ti, AMD Radeon 5850 or better.
Operating system: Windows 7
DirectX compatible audio card
6.5 GB of hard disk space
__________________============================================================================
syndicate(http://www.assassins44.mihanblog.com)

pas=www.assassins44.mihanblog.com

نوع مطلب : داستان بازی  نقد بازی 

Ivey
جمعه 17 آذر 1396 01:04 ق.ظ
Howdy! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to take
a look. I'm definitely enjoying the information. I'm bookmarking and will be tweeting
this to my followers! Exceptional blog and wonderful
design and style.
Can you increase your height by stretching?
دوشنبه 30 مرداد 1396 08:35 ق.ظ
I relish, lead to I found just what I was looking for. You've ended my 4 day long hunt!
God Bless you man. Have a great day. Bye
shaynehelder.jimdo.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 11:36 ق.ظ
It's wonderful that you are getting ideas from this piece of writing as well as from
our dialogue made here.
savannawhittenburg.weebly.com
شنبه 14 مرداد 1396 04:16 ب.ظ
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish.
nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following.

unwell unquestionably come further formerly
again as exactly the same nearly very often inside case you shield this increase.
BHW
شنبه 19 فروردین 1396 03:53 ب.ظ
Hi there, after reading this remarkable post i am as well
glad to share my knowledge here with friends.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo